Dokupujemy 11 bit studios

Dzisiaj ok. g. 10:35 dokupiliśmy 8 akcji 11 bit studios po cenie 186,15 zł. Szczegóły wkrótce.

[Aktualizacja: 18/12/2017 g. 18:40] Dzisiejsza transakcja była wynikiem naszej ostatniej analizy technicznej zawartej w podsumowaniu tygodniowym. Dodatkowo już wcześniej pisaliśmy, że rozważamy zwiększenie zaangażowania w tę spółkę. Jesteśmy już coraz bliżej premiery Frostpunka. Do tego wyglada na to, że świetnie sprzedaje się wydany w listopadzie dodatek do This War of Mine. Tak więc dokupujemy 11 bit studios, które po dzisiejszej transakcji staje się, zaraz po CD Projekt, drugą siłą naszego portfela z udziałem wynoszącym ok. 18%. Wartość transakcji wyniosła wraz z prowizją 1.494,86 zł.

 

8
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Tydzień 163 - 11B pozamiatałoMaciekinvestjourney Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek
Gość
Maciek

Jedna uwaga: „wyglada na to, że świetnie sprzedaje się wydany w listopadzie dodatek do This War of Mine.” Nie wiem co rozumiecie pod pojęciem świetnie 😀 Sprzedaż owego dodatku jest słaba i zaledwie ułamek posiadaczy głównej gry decyduje się na ten zakup. Skąd więc wogóle wasz dziwny wniosek ?

trackback

[…] wtedy czuliśmy, że wycena na poziomie ok. 400 mln zł to dopiero początek możliwości 11B. Druga transakcja zawierała element psychologii inwestowania. Chodziło o „bezpieczeństwo”. Czuliśmy, […]