15
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
9 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
KrygierKrygierInvestJourneyDominikAdam Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dominik
Użytkownik
Dominik

Napisze tylko że szkoda że nie w piątek bo dzisiaj mocny ruch był w dół 😉 ale to nic, kierunek na krótki termin to 180, nawet 172, docelowo – ale tutaj to już polegam na analityku DM MBanku panu Piotrze Neidek a nie swojej własnej analizie – w długim terminie celem jest poziom 110.

Idealny scenariusz to zamknięcie dzisiaj poniżej 193-192, jeśli ten poziom się wybroni, będzie trzeba trochę poczekać na kontynuację deprecjacji.

Wojtek
Gość
Wojtek

Dzisiaj kupiliśmy … dzisiaj tzn kiedy??? Czy tak trudno dodać datę przed każdym artykułem? Dotyczy też raportu tygodniowego…konia z rzędem temu kto wie kiedy był tydzień #155. Po co komplikować rzeczy tak proste?

wolny
Użytkownik
wolny

Przeciez jest data, wystarczy sie przyjrzec…

Dominik
Użytkownik
Dominik

Na razie modelowo w poniedziałek przebiliśmy wsparcie na 193, a dzisiaj testujemy je już jako opór od dołu. Jeśli opór wytrzyma wkrotce możemy zobaczyć dwucyfrowy wynik na plus, jeśli nie – to tylko trzeba będzie dłużej poczekać na dwucyfrowy wynik procentowy na plus 🙂

Dominik
Użytkownik
Dominik

A jednak za wczesnie sie cieszyłem, testujemy już 200, ostatnio coś ten CCC przekornie się zachowuje. Czyli jednak trzeba będzie troszke poczekać. Bardzo mocny sentyment na WIG20 związany z oczekiwaniami na rajd świętego mikołaja pchają większosć indeksów w górę i nie pozwalają spokojnie spadać. Jeszcze jutro FED może trochę wesprzeć amerykańskie akcje, co jeszcze przedłuży nam walkę na granicy końca amerykańskiej hossy – sentyment w USA powinien udzielić się GPW (niezlaeżnie czy będzie pozytywny czy negatywny). Na ten moment ruch w górę do 216 jeszcze może być wykonany bez obawy o otwartą pozycję short, powyżej tego poziomu będzie można się… Czytaj więcej »

Adam
Użytkownik
Adam

Ale ta giełda płata figle. Nagle zwróciło w drugą stronę.
@InvestJourney Czy moglibyście podawać cenę instrumentu bazowego w dniu kupna certyfikatu na niego?

Dominik
Użytkownik
Dominik

To była okolica 195, chociaż nie pamiętam dokładnego kursu, nie więcej niż +/- 2 punkty.

Krygier
Gość
Krygier

Co ja widzę, w końcu jakiś dobry ruch 🙂 ja kupowałem te shorty na CCC po 11,60. No ale lepiej późno niż później 🙂 Eurocash na Longi Wam polecam – sporo spadło, a najgorsze wydaje się że mają już za sobą. Sygnal kupna był przy 18,00 – nadal nie jest jeszcze drogo.

Krygier
Gość
Krygier

Musze przyznać, że jesteście jednak całkiem dobrym antywskaźnikiem 😀