ANALIZY

„Nigdy nie działaj na podstawie myślenia życzeniowego. Działanie bez sprawdzenia faktów sprawi, że zostaniesz zmieciony wraz z tłumem.”

Jim Rogers

analizyW zakładce „ANALIZY” prześwietlamy wybrane przez nas spółki zarówno pod kątem technicznym, jak i fundamentalnym. Bardzo często łączymy obie analizy, a wynikiem naszych działań jest wydanie prognozy. Po co to robimy? Jesteśmy przeciwnikami inwestowania opartego na szczęściu. Każda nasza decyzja inwestycyjna poparta jest analizą. Wnioski na temat danej spółki wyciągamy na podstawie jej sprawozdań finansowych, komunikatów bieżących, ogólnodostępnych informacji, wykresów oraz wolumenu. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule „Analiza techniczna vs Analiza fundamentalna„.

Po wyborze spółki przechodzisz do jej najnowszej analizy (pozostałe dostępne są w rozwijanym menu).

Wybierz spółkę:

 

Dodaj komentarz

12 komentarzy do "

ANALIZY
"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Jan
Gość

Cześć,
można prosić o przyjrzenie się AT MAB?

Jacek
Gość

Cześć
Co myślicie o spółce PlayWay ?

2plus2wyjazd.blogspot.com
Użytkownik

Co sądzicie o spółce PGSSOFT. Szczególnie jeżeli chodzi o analizę techniczną, ponieważ fundamentalnie jestem do spółki przekonany. Czy i przy jakim poziomie spodziewacie się odbicia kursu?

wolny
Użytkownik

Nie wiem czy byla juz mowa ale czy mozna prosic o kilka zdan a spolce amrest? Wykres wieloletni jest imponujacy, pytanie czy te wzrosty maja szanse trwac przez nastepne lata?

Cezary
Gość

Witam, co myślicie o spółce Pepees? Przewinęła się Wam w bieżących analizach publikacji, jakieś spostrzeżenia?

Piotr
Gość

A jak z Biotonem w obecnej sytuacji? Ma szanse na większe wzrosty?