FORUM

[11BIT] Rekomendacja 316 zł  

Strona 9 / 10 Wstecz Następny
  RSS

wolny
(@wolny)
Spóźniony na pociąg Użytkownik
20/09/2018 7:15 am  

1 strona steam, max 15 miejsce jak dotad 🙂

OdpowiedzCytat
Grigori
(@grigori)
Ubrany Użytkownik
08/10/2018 5:09 pm  

Ależ paskudna sesja dla 11BIT i CDR. Na Bitach poziom 300 PLN został obroniony, a luka z 30 kwietnia domknięta. Za to u Redów padaka do końca z wizją testowania średniej 200 sesyjnej. Okolice tej średniej to może być dobry moment na zakup. @Investjourney, co o tym myślicie?

OdpowiedzCytat
Dominik
(@dominik)
Spóźniony na pociąg Analityk
08/10/2018 5:24 pm  

CDPR jest coraz atrakcyjniejszy do kupowania. Ja sie troche pospieszylem i boje sie ze pozaluje decyzji kupowania certyfikatow LONG x 3 😉 Natomiast jesli CDPR zejdzie w okolice 147 to chyba bedzie okazja życia do zakupów.... o ile nie przyjdzie nagle jakiś globalny kryzys oczywiście 🙂

Co do 11 bit to tez wyglada ciekawie biorąc pod uwagę że emocje z kursu prawie całkiem opadły, na chłodno można liczyć teraz na nowe wzrosty. Problem 11bitów to czas - prawdopodobnie bardzo długi, by kurs został rozruszany przez kolejne tytuły. Moim zdaniem zdecydowanie bardziej atrakcyjny jest teraz lider branży - cdpr

This post was modified 2 miesiące  temu by Dominik
This post was modified 2 miesiące  temu by Dominik

OdpowiedzCytat
wolny
(@wolny)
08/10/2018 7:38 pm  

Dominik mysle podobnie, obie swietne spolki ale chyba na dzien dzisiejszy lepiej wejsc w cdp bo nawet CP bedzie szybciej niz P8 od 11bit 🙂

OdpowiedzCytat
InvestJourney
(@investjourney)
Admin Admin
09/10/2018 7:45 am  

@wolny @dominik kurs 11B robi się coraz bardziej atrakcyjny 🙂  dla przypomnienia nasza analiza z początku września:

Teraz warto obserwować zachowane ceny i wolumenu. Wczorajszy mocny spadek wspierany był przez aktywność inwestorów. Najbliższe dni pokażą czy to początek dalszej korekty czy budowanie lokalnego dołka. Na spokojnie, czekamy 🙂

OdpowiedzCytat
wolny
(@wolny)
09/10/2018 7:06 pm  

Narazie przedzial sie sprawdza, pytanie czy beda chcieli domknac luke nizej 🙂 Osobiscie trudno mi to sobie wyobrazic ale pewnie byloby lepiej dla kursu na przyszlosc. No nic ja siedze do nastepnego projektu spolki czyli conajmniej p8 a pozniej sie zobaczy tak jak przy FP 🙂

This post was modified 2 miesiące  temu by wolny

OdpowiedzCytat
Krzysztof
(@krzysztof)
Wyleszczony Użytkownik
13/11/2018 10:25 pm  

Witam,

Jutro wyniki finansowe za 3 kwartał, po ostatnich 'dobrych' wynikach byla konkretna korekta, ciekawe co bedzie teraz...

OdpowiedzCytat
wolny
(@wolny)
13/11/2018 11:04 pm  

Mnie bardziej interesuja wyniki za 4Q, robia strasznie duzo promocji na swoje tytuly w tym kwartale a przeciez najwazniejsze wyprzedaze jeszcze przed nami. Teraz kolejna przecena na TWOM i druga strona steam, na Twitterze widzialem ze na HB jest przecena FP.

Ciekawia mnie tez wyniki sprzedazy ML na NS. Obecnie 5 miejsce bestsellerow. Oczywiscie nie uwzglednia sprzedazy fizycznej. Cos czuje ze 4q bedzie miazga 🙂

OdpowiedzCytat
balrog
(@balrog)
19/11/2018 10:13 am  

Wg mnie 11 bit w fajnym miejscu. Sam wziąłem nieco po 231 zł.

OdpowiedzCytat
Slawek
(@slawek)
Wyleszczony Użytkownik
19/11/2018 10:53 am  

Popieram kolegę  Barloga też się dołączyłem,to tak jakby nie wydali FP pół roku wcześniej i nie odnieśli sukcesu.

Nieczytelny

OdpowiedzCytat
Robert
(@robert)
Łapiący spadające noże Użytkownik
19/11/2018 3:54 pm  

Macie Panowie nerwy ze stali.

OdpowiedzCytat
Maciek
(@maciek)
19/11/2018 5:01 pm  

Kurs rósł juz na długo przed premierą Frostpunka. Cena obecnie wydaje się bardzo atrakcyjna, ale niższe poziomy są ciągle bardzo prawdopodobne.

OdpowiedzCytat
balrog
(@balrog)
19/11/2018 7:00 pm  

Możliwe, że jeszcze zejdzie w okolice ~210 zł, tam jest istotne wsparcie. USA też cisną, zobaczymy...

Dziś udostępnili do FP nowe DLC Endless Mode, obniżyli cenę o 33% i póki 5 w global bestach.

OdpowiedzCytat
InvestJourney
(@investjourney)
Admin Admin
19/11/2018 11:18 pm  

My na pokładzie cały czas ze starym pakietem, po dwukrotnej redukcji, ale już nam ślinka cieknie jak tak patrzymy na te poziomy cenowe 😀 Czekamy jeszcze na sygnał techniczny i być może zwiększymy zaangażowanie.

OdpowiedzCytat
balrog
(@balrog)
19/11/2018 11:59 pm  

https://www.bankier.pl/wiadomosc/DM-BOS-ostatni-mocny-spadek-kursu-11-bit-studios-jest-nieuzasadniony-7627381.html

A Frostpunk na 3 miejscu na steam.

Gdyby nie USA to stwierdziłbym prawie pewne mocniejsze odbicie w krótkim terminie, ale jak Nasdaq -3% to cholera wie co się stanie :/

Krzysztof polubić
OdpowiedzCytat
Strona 9 / 10 Wstecz Następny
Share: