FORUM

Mistrzostwa Świata 2018  

RSS

InvestJourney
(@investjourney)
Admin Admin
11/06/2018 10:00 pm  

No to co? Są tu jacyś piłkarscy kibice? ;D Zbliżają się Mistrzostwa to może coś podyskutujemy? Jak widzicie szanse Polaków? Co sądzicie o kontuzji Glika? Jak wrażenia po meczach towarzyskich? Wasi faworyci do tytułu? Wszystko na temat mistrzostw! Może ja zacznę (Kamil) 🙂

Wyjście z grupy to konieczność! Odpadnięcie w tej fazie turnieju to będzie porażka, bo cokolwiek mówią nasi piłkarze, czy eksperci, nasza grupa jest po prostu słaba i brak awansu z niej to powód do wstydu. Koniec kropka.

Brak Glika? Duże osłabienie. Ale podobno rehabilitacja przebiega bardzo szybko. Może zdąży chociaż na jakiś mecz grupowy. Bednarek jako zmiennik już zawalił jedną bramkę w towarzyskim meczu. Chyba to jednak jeszcze nie ten poziom.

Mecze towarzyskie? Wyniki i gra słabizna 😀 Pocieszam się, że to tylko mecze towarzyskie i chłopaki odpuszczają. Bo z taką grą na mistrzostwach źle to się skończy 😛 Ogólnie mamy najlepszą drużynę jaką dane mi było oglądać w moim ponad 30-letnim życiu 😀 Niestety nie załapałem się na złote czasy Grzesia Laty i Kazimierza Deyny. Ale ta drużyna też ma mega potencjał i szkoda byłoby go zmarnować. Bo zmienników jakoś tak średnio widać.

Faworyci? Hiszpania, która kosi wszystkich po kolei i wygrywa wszystko co w klubowej i reprezentacyjnej piłce jest do wygrania. Niemcy, bo to Niemcy i oni zawsze dojdą do półfinału/finału. No i Brazylia, która znów ma bardzo mocną pakę. Dla mnie ktoś z tej trójki wygra cały turniej.

OdpowiedzCytat
InvestJourney
(@investjourney)
Admin Admin
14/06/2018 12:55 pm  

Gotowi :D?

OdpowiedzCytat
Gralem_w_Gwenta
(@gralem_w_gwenta)
Spóźniony na pociąg Analityk
17/06/2018 9:24 pm  

Japońscy bankierzy przeprowadzili analizę siły poszczególnych drużyn i wyszło im, że finał to Francja-Hiszpania, a mały finał to Brazylia-Polska  😎 . Banku nie pomnę, ale było podkreślone, że w przeciwieństwie np. do Goldmanów brali pod uwagę bieżącą sytuację, a nie dane historyczno-statystyczne.

Niestety dla nas medalu nie przewidzieli.  🙁 

Do gry na giełdzie najlepiej nadają się spółki growe.

OdpowiedzCytat
InvestJourney
(@investjourney)
Admin Admin
18/06/2018 3:41 pm  

@Gralem_w_Gwenta co to znaczy mały finał? Mecz o 3 miejsce tak? Haha no japońscy bankierzy i piłka nożna... No nic tylko typować u buków wyniki ich analiz 😀

A jak Wasze typy meczu Polska-Senegal? My stawiamy 2-1 dla nas 😀

OdpowiedzCytat
Gralem_w_Gwenta
(@gralem_w_gwenta)
19/06/2018 6:45 am  

Pfff wątpicie w japońskich bankierów?  😛 

Jak dla mnie ta prognoza brzmi całkiem rozsądnie.

A dzisiaj - nie ma co ukrywać, że będzie 2:2  😎  🧐 🍻

OdpowiedzCytat
InvestJourney
(@investjourney)
Admin Admin
19/06/2018 10:16 pm  

Pograne... 😀 Z taką grą to daleko nie zajedziemy 😀

OdpowiedzCytat
Gralem_w_Gwenta
(@gralem_w_gwenta)
20/06/2018 6:12 am  

Heh, przeszacowałem nieco naszych orłów, poza tym byłem blisko  😛 .

Nie, to nic jeszcze nie przesądza. Senegal wystawił przeciwko naszym drużynę koszykarzy, a bramki - wybaczcie, ale tu się ciśnie powiedzenie "gł... ma szczęście" - my go tym razem nie mieliśmy.

Ciągle mamy szanse a drużyna chce grać.

Do wymiany:

-komentarze Szpakowskiego, ciągle te same od 40lat ("rozbici psychicznie Polacy" itp., gdzie on to dostrzegł),

-co Milik robi na boisku, to ja nie wiem.  😝  😡 👎

OdpowiedzCytat
InvestJourney
(@investjourney)
Admin Admin
20/06/2018 6:20 am  

No bramki katastrofa. Miałem wrażenie, że niestety brak Glika odczuliśmy najgorzej jak tylko mogliśmy. Samobój wystawionego w jego miejsce Cionka, a później katastrofalny błąd Bednarka. Ale naszym zupełnie się gra nie kleiła. Nie zasłużyliśmy na wygraną, może na remis. Milik niestety cały czas niemoc strzelecka w reprezentacji. Może kiedyś dożyjemy jak strzela bramkę 😀 A Szpakowski to już od dłuższego czasu jak dla nas do wymiany 😛 ale TVP trzyma go jakby na siłę jako chyba ikonę polskich komentatorów.

No i niestety z Kolumbią gramy o wszystko :p Przegrany odpada, więc niefajna sytuacja dla obu drużyn.

OdpowiedzCytat
Gralem_w_Gwenta
(@gralem_w_gwenta)
23/06/2018 10:25 am  

Nie ma co rozpatrywać tego w kategoriach "kto zasłużył", bo tak podchodząc, to obiektywnie żadna drużyna nie zasłużyła na wygraną i sprawiedliwy byłby remis. Ja myślę, że Senegal miał po prostu lepszego szamana i nawet wiem, kto to:

Aliou Cissé

trener - Aliou Cissé  😎  😉 🤪

BTW jakieś anse na Kolumbię? Myślę, że to będzie zupełnie inny mecz, i mam nadzieję, że wygramy.

OdpowiedzCytat
InvestJourney
(@investjourney)
Admin Admin
25/06/2018 3:20 pm  

@Gralem_w_Gwenta Trafiłeś! To byl zupełnie inny mecz, bo zagrali jeszcze gorzej niż z Senegalem. Więc dokonali rzeczy prawie niemożliwej 😀 A jeszcze jak słyszę, że nasz trener mówi, że wykorzystaliśmy nasz potencjał i zrobiliśmy wszystko co mogliśmy, a nasz kapitan twierdzi, że miał rację mówiąc, że mamy najtrudniejsza grupę na mistrzostwach to brzydkie słowa mi się cisną na usta 😀 

To już jest robienie sobie jaj z milionów Polaków. Nie wiem co im się stało, ale to była jakaś zupełnie inna drużyna, niż ta na Euro2016 i eliminacjach. Ich gra wyglądała tragicznie i niestety muszę się zgodzić, że jesteśmy najgorszą drużyną mundialu. Bo można przegrać, ale żeby chociaż w jakimś dobrym stylu, a nie to co tutaj. Szkoda, ale odpadliśmy zasłużenie. A wydawało mi się, że mamy najlepszy zespół od 1994 r., od kiedy oglądam mecze piłkarskie. A tu takie rozczarowanie eh. No nic... Pozostaje liczyć, ze za 4 lata się uda 😀

OdpowiedzCytat
Gralem_w_Gwenta
(@gralem_w_gwenta)
26/06/2018 7:28 am  

Nie wiem, co nie zagrało, może kombinacja kontuzji, niegrania we własnych klubach, wiek, klimat, a zapewne wszystko razem.

Ale nie ma co wieszać psów na tej drużynie. Fakt, styl kompromitujący. Ale jak dla mnie, na tak grającą drużynę jak na Euro2016 czy choćby jeszcze w eliminacjach, przyjdzie nam poczekać ze 20 lat i teraz sam fakt zakwalifikowania się do turnieju będzie sukcesem. Wśród młodszych nie ma nikogo, kto będzie grał jak choćby Lewandowski, Błaszczykowski i Piszczek w czasach Borussi. Czy Grosicki. 

Niestety będzie gorzej.

OdpowiedzCytat
InvestJourney
(@investjourney)
Admin Admin
27/06/2018 8:41 pm  

@Gralem_w_Gwenta No niestety też jakoś nie widzimy następców naszych obecnych gwiazd. Ale jest mały miły akcent tych mistrzostw 😀

Osiągneliśmy poziom mistrzów świata

A z Japonią stawiam remis. Oni grają o awans, a my z taką formą to powinien być wyrównany mecz. Takie 1-1 🙂 I kompromitacji ciąg dalszy, bo honoru takim wynikiem to raczej nie obronimy.

OdpowiedzCytat
Share: