Tydzień 140 – Prognoza zysku netto CD Projekt za 3Q 2017

Prognoza zysku netto CD Projekt za 3Q 2017Za nami zwariowany tydzień, pełen emocji, zwrotów akcji i ciekawych wydarzeń dla naszych portfelowych spółek. Najwięcej wrażeń dostarczył inwestorom – już nie po raz pierwszy i pewnie nie ostatni – CD Projekt. Wszystko za sprawą fatalnego, wręcz katastrofalnego początku tygodnia. Kurs akcji podczas wtorkowych notowań osiągnął pułap 98,01 zł, co oznaczało aż 21,53-procentowy spadek w ciągu zaledwie 2 dni! Kolejne sesje to mozolne odrabianie strat, które ostatecznie udało się zmniejszyć o połowę. Podejrzewamy jednak, że część inwestorów mogła nie doczekać piątkowego zamknięcia i pozbyć się akcji podczas tej ogromnej wyprzedaży. Jeśli o nas chodzi to spadki te przyjęliśmy dosyć spokojnie. Więcej na ten temat w dalszej części podsumowania. Ciekawie było również na innych posiadanych przez nas spółkach – Vistuli i 11 bit studios. W minionym tygodniu opublikowały one swoje wyniki finansowe za 3 kwartał 2017 r. Nasz komentarz prezentujemy poniżej. Ponadto w dzisiejszym wpisie dzielimy się z Wami naszymi wyliczeniami odnośnie prognozowanego zysku netto CD Projekt za 3Q 2017 r. Wartość portfela na dzień dzisiejszy wynosi 22.148,72 zł. Nasz zysk netto to +49,15%. WIG jest 19,24% na plusie.

Wyniki finansowe za 3Q 2017 – Vistula i 11 bit studios

Zaczniemy od Vistuli, dla której wydaliśmy swoją prognozę zysku. Stwierdziliśmy w niej, że „jeśli chodzi o zysk netto to spodziewamy się, że będzie on w przedziale 4-5 mln zł. Stawialibyśmy na jego górną część, z zyskiem netto na poziomie 4,84 mln zł. Ogólnie wydaje nam się, że to był całkiem dobry kwartał dla Vistuli, której powinna sprzyjać bardzo dobra kondycja, zarówno polskiej gospodarki, jak i samej branży odzieżowej […]„. Jak się okazało słusznie założyliśmy bardzo udany kwartał dla naszej odzieżowej spółki, ale mimo to nie doceniliśmy w pełni jej potencjału 🙂 Vistula pochwaliła się bowiem świetnym zyskiem netto na poziomie 6,3 mln zł, co było wynikiem aż o 30% lepszym od naszych oczekiwań! Dużo lepsi w prognozie byli tym razem analitycy, którzy pomylili się o zaledwie 3,2%. W efekcie w minionym tygodniu kurs Vistuli mocno ruszył do przodu (+6,40%). Brawo!

Wyniki finansowe opublikowało również 11 bit studios. W odpowiedzi na maila jednego z Was napisaliśmy, że „Jeśli chodzi o wyniki za 3Q to raczej nie oczekujemy kokosów. Spółka jest przed premierą swojej największej dotychczas gry, więc każdy wynik na plus będzie dla nas zadowalający.” Niestety plusa nie było, ale liczyliśmy się również z ewentualną stratą. 11B w 3 kwartale odnotowało 0,83 mln skonsolidowanej straty netto. Mocno w ostateczny wynik uderzyły zmiany kursowe, czyli umocnienie polskiej waluty wobec EUR i USD. Zaprezentowane liczby absolutnie nie zmieniają jednak naszego pozytywnego nastawienia co do spółki. Nie zrobiły one także zbyt dużego wrażenia na inwestorach, gdyż dzień po ich publikacji kurs wzrósł o 4,32%. Dla nas obecnie dużo bardziej istotna jest sprzedaż wydanego 14 listopada dodatku do gry This War of Mine. Father’s Promise, bo o nim mowa, to pierwsza historia z cyklu „Stories”. Kolejne rozdziały ukażą się w 2018 roku. Do tej pory dodatek zebrał fantastyczne oceny. Zgodnie ze słowami Prezesa Grzegorza Miechowskiego „Początki jego sprzedaży są bardzo obiecujące. To potwierdza, że wydawanie DLC do „TWoM-a”, z uwagi na liczne grono fanów tego tytułów, jest dobrą decyzją biznesową„. Ponadto cały czas czekamy na Frostpunka, pod którego głównie zdecydowaliśmy się wejść w 11B 🙂

Giełda – rynek, który za nic ma Twoje życzenia…

Jak już wspomnieliśmy na początku dzisiejszego podsumowania, ostatni tydzień nie był zbyt łaskawy dla akcjonariuszy CD Projekt. Akcje spółki straciły na wartości aż 10,89%, ale w najgorszym momencie przecena sięgała ponad 21%! Musimy przyznać, że takim obrotem sprawy byliśmy mocno zaskoczeni. Nie przypuszczaliśmy, że niepotwierdzone informacje o problemach z CyberPunk’iem mogą wywołać wśród inwestorów taką panikę. Owszem zdawaliśmy sobie sprawę, że w głowach akcjonariuszy mogą pojawić się pewne obawy, ale że aż na taką skalę?! Tego nie przewidzieliśmy. Jeszcze dzień przed tą mocną wyprzedażą, w niedzielnym podsumowaniu, odnieśliśmy się do tych krążących po internecie plotek, stwierdzając, że naszym zdaniem CyberPunk idzie zgodnie z planem. Wskazywały na to wypowiedzi takich osób jak Marcin Przybyłowicz, Mike Pondsmith, Adam Kiciński, czy Adam Badowski i Marcin Iwiński w wydanym niedawno oświadczeniu, w którym czytamy: „Cyberpunk 2077 is progressing as planned„. I co? I nagle pojawia się w sieci jakiś news o rzekomych problemach z grą CyberPunk, jej nieprawidłowościach, przesunięciu premiery i beznadziejnym traktowaniu pracowników. Dla nas była to typowa, wyssana z palca, niepotwierdzona niczym konkretnym plotka. Idealnie ujął to Marcin Przybyłowicz w komentarzu na temat stawianych CD Projekt zarzutów: „Do not believe everything you read online„. Niestety to nie wystarczyło i kurs mocno zanurkował.

Jeśli o nas chodzi to tak jak już wspomnieliśmy – te kilkunastoprocentowe spadki przyjęliśmy ze stoickim spokojem. Dlaczego? Otóż  byliśmy na nie po prostu dobrze przygotowani. Już w kwietniu zaczęliśmy redukować nasze zaangażowanie w akcje tej spółki. Ostatnio sprzedaliśmy swój pakiet miesiąc temu. Swoją decyzję argumentowaliśmy w następujący sposób: „swoimi ostatnimi wzrostami CD Projekt rozrósł nam się do sporych, blisko 45-procentowych rozmiarów całego portfela. Uznaliśmy, że jest to zbyt duży udział. Chcieliśmy więc zredukować nasz pakiet i dokonać większej dywersyfikacji. Wszystko celem zmniejszenia ryzyka i ochrony wypracowanych już zysków. […] nasz rozsądek podpowiadał nam, że 45% w jednej spółce to za dużo. Obecnie CD Projekt stanowi 34% wartości portfela i czujemy się z takim stanem rzeczy bardzo dobrze. […] nie jesteśmy w swoich prognozach nieomylni. Czuliśmy, że jako inwestorzy pewniej będziemy się czuć z mniejszym pakietem. I podjęliśmy ku temu stosowne kroki. […] Jeśli jednak spółka nadal będzie rosła to satysfakcjonować nas będą mniejsze, ale za to bezpieczniejsze zyski. […] Uważamy jednak, że ryzyko wystąpienia korekty jest obecnie bardzo wysokie. […] „Nie zapominajmy jednak, że jesteśmy na giełdzie – rynku, który za nic ma Twoje życzenia i prognozy, a każdą Twoją słabość bezwzględnie wykorzystuje. I naszym zdaniem w starciu z takim przeciwnikiem na każdym etapie inwestowania należy się mieć na baczności i kierować się rozsądkiem, a nie emocjami.

Wracamy więc do tej transakcji, gdyż giełda idealnie pokazała to, o czym wtedy pisaliśmy. A naszym celem jest nie tylko pisanie o tego typu rzeczach, ale także ich pokazywanie na własnym przykładzie 🙂 Giełda to nie koncert życzeń, a transakcje nie zawsze będą szły po Twojej myśli. W naszej ocenie warto więc brać pod uwagę różne scenariusze. Dzięki temu możecie sobie oszczędzić dodatkowych stresów, a także zachować włosy na głowie i całe paznokcie 😀 W naszym przypadku dzięki podjętym do tej pory działaniom udało się zamortyzować spadki na CD Projekt i zakończyć tydzień z minusem na poziomie 2,77%.

CD Projekt – Prezes Adam Kiciński uspokaja

W ostatnim czasie Prezes CD Projekt udzielił dwóch bardzo ciekawych wywiadów na temat obecnej działalności, jak i dalszych planów spółki. Omówiliśmy je dokładnie w ostatnim podsumowaniu. W tym tygodniu Adam Kiciński po raz kolejny wystąpił w roli głównej, tym razem jako gość Pulsu Biznesu. Jak się później okazało rozmowa ta była niczym środek uspokajający dla rozemocjonowanych i zdezorientowanych inwestorów. Prezes firmy zapewnił, że jest spokojny o tempo prac nad Cyberpunkiem. „Właśnie zamknęliśmy ważny etap produkcji. Przed naszą rozmową wyjechało z tego pokoju sporo sprzętu, w tym duży ekran, co świadczy o zaawansowaniu produkcji. Jesteśmy zadowoleni z efektów.” Na pytanie odnośnie zagrożeń dla harmonogramu odpowiedział: „Nie pojawiły się w ostatnim czasie żadne problemy mogące wpłynąć na produkcję. Wręcz przeciwnie — mając za sobą kamień milowy, jesteśmy jeszcze spokojniejsi.” Dodał, że „Silnik jest i działa. Oczywiście będzie jeszcze rozwijany.” Spółka na pewno nie ogłosi daty premiery Cyberpunka w tym roku. Czy zrobi to w przyszłym roku? Prezes nie potwierdził, ale również nie zaprzeczył. Musimy więc cierpliwie czekać 🙂

CD Projekt – prognoza zysku netto za 3Q 2017

Przejdźmy więc do głównego tematu dzisiejszego podsumowania 🙂 CD Projekt 22 listopada opublikuje wyniki finansowe za 3 kwartał 2017 r., tak więc zgodnie z tradycją, już po raz 4 z rzędu postanowiliśmy opublikować naszą prognozę zysku netto. Zanim jednak przedstawimy Wam konkretne liczby to najpierw, uprzedzając Wasze pytania, przedstawimy nasz tok rozumowania, co braliśmy pod uwagę i czym się kierowaliśmy w naszych obliczeniach.

Punktem wyjściowym, którym zmusił nas do modyfikacji dotychczasowego modelu wyliczeń, był raport za 2Q i potężne zyski, które przekroczyły, zarówno nasze, jak i rynkowe oczekiwania aż o 40%. Pokazały one jak ogromnym potencjałem zarobkowym dysponuje CD Projekt ze swoimi produktami. Mimo tak fantastycznych wyników, ciężko jest nam jednak sobie wyobrazić sytuację, w której drugi kwartał mógłby być lepszy od kwartału trzeciego. Dlaczego?

Chinajoy i Gamescom – targi, które odbyły się odpowiednio pod koniec lipca i sierpnia. CD Projekt bardzo mocno promował na nich Gwinta, a pękające w szwach stoisko Red’ów dobitnie świadczyło o jego ogromnej popularności, zarówno na chińskim, jak i europejskim rynku. Z związku z powyższym uznajemy te wydarzenia jako sukces marketingowy, który przyciągnął do gry kolejną rzeszę fanów.

Jeśli już jesteśmy przy Chinach to nie sposób nie wspomnieć o przełomowym momencie, czyli certyfikacji Gwinta na tamtejszym rynku i uruchomieniu pod koniec sierpnia zamkniętej bety gry. Mamy więc pełen miesiąc z udziałem napalonych na karty Chińczyków, którzy uwielbiają modele free to play. Mimo więc, że ich liczba z powodu zamkniętej bety jest ograniczona, to i tak wpływ ich zakupów spodziewamy się znaleźć w wyniku finansowym. O bardzo dobrym przyjęciu Gwinta w Chinach świadczyły też bardzo wysokie pozycje w rankingach najpopularniejszych gier.

W pozostałej części świata mamy natomiast fazę bety otwartej. W trzecim kwartale będziemy mieli już pełne trzy miesiące „open bety”, która miała zaledwie jednomiesięczny udział w wynikach za 2Q. Skoro więc 1 miesiąc publicznej wersji gry był w stanie wygenerować takie przychody i zyski, to w przypadku 3 miesięcy spodziewamy się znacznej poprawy.

Od końca sierpnia gracze mają do dyspozycji tzw. Starter Pack. Jest to jednorazowa możliwość zakupu zestawu zawierającego 10 beczek z łączną liczbą 50 kart oraz możliwość wyboru 1 z 3 losowych kart legendarnych. Do tego 400 pyłu meteorytu na ulepszenie swoich zdobyczy do wersji premium (animowanej). Całość tworzy bardzo łakomy kąsek, zarówno dla początkującego, jak i już bardziej doświadczonego gracza. Dla tych pierwszych pomaga już na samym początku zabawy stworzyć konkurencyjną talię, a dla tych drugich gwarantuje kartę legendarną oraz pozwala uzupełnić kolekcję o posiadane braki. A to wszystko w cenie zaledwie 20 PLN! Można więc powiedzieć, że Starter Pack jest tzw. MUST HAVE dla każdego gracza. Wydaje nam się więc, że udostępnienie tego zestawu do sprzedaży było jednym z momentów rzucania się na karty, o którym mówił Adam Kiciński 🙂

Nie zapominamy o Wiedźminie 3, który nadal fantastycznie się sprzedaje i jest fundamentem wyników finansowych CD Projekt. A razem z Gwintem i GoG’iem tworzą mieszankę wybuchową, która będzie generować dla firmy coraz większe przychody. Jest to tzw. efekt synergii, który pozwala fanom Wiedźmina dotrzeć do Gwinta, a przez to do GoG’a i odwrotnie. Dodatkowo GoG zyskuje dzięki temu nowych użytkowników, którzy uzyskują dostęp do oferowanych przez platformę gier, co dodatkowo wspomaga sprzedaż całej Grupy Kapitałowej.

Podsumowując prognozujemy w 3Q 2017 r. znaczną poprawę wyników r/r oraz przychody i wynik netto na poziomie wyższym niż w kwartale poprzednim. Naszym zdaniem zysk netto CD Projekt wyniesie 92,38 mln zł.

Indeks MSCI Poland i jego wpływ na kurs spółek

13 listopada 2017 roku ogłoszono zmiany w składzie indeksu MSCI Poland. Dołączą do niego CD Projekt, Dino i Play. Obserwacja zmian tego indeksu może okazać się ważnym czynnikiem przy wyborze spółek do portfela inwestycyjnego. Informacje o przetasowaniach w MSCI publikowane są co kwartał. Dlaczego warto je śledzić:

  1. Rewizja tego indeksu skutkuje sporą aktywnością na samych spółkach, jak i całej GPW
  2. Wiele funduszy inwestycyjnych decyduje się na budowanie portfeli na podstawie indeksu MSCI
  3. W krótkim okresie czasu, można zaobserwować wysoką skuteczność inwestycji, zgodną ze zmianami zachodzącymi wewnątrz indeksu
MSCI Poland

Kliknij, aby powiększyć

Analiza zmian cen akcji, po tym jak dana spółka została włączona do indeksu MSCI Poland lub z niego odpadła, może dawać nam sporą przewagę nad rynkiem. W krótkim horyzoncie czasowym, inwestując w odpowiednie spółki, można było osiągnąć blisko 77% skuteczność. Strategia polega na zakupie akcji, które zasilą skład indeksu oraz sprzedaży tych, które z niego wypadną. W długim okresie wynik jest trochę gorszy, ale nadal uzyskujemy przyzwoitą skuteczność na poziomie 60%. Przeprowadzając powyższą statystykę i analizę cen udało nam się jednak zauważyć pewną zależność. W wielu przypadkach w dniu ogłoszenia informacji bardzo mocno rósł obrót na danej spółce. Wzrosty lub spadki tego dnia również były intensywne. Może nie do końca należy swoje decyzje opierać tylko i wyłącznie na analizie MSCI Poland, ale zdecydowanie jest to argument, którym możemy się podpierać przy wyborze danej spółki do własnego portfela.

Bazując na powyższych informacjach, uzyskaliśmy dodatkowy powód dla pozostawienia akcji CD Projekt. Mimo, że miniony tydzień dostarczył mocnych wrażeń, to jednak nasz pakiet pozostaje bez zmian.

CD Projekt rozpalił emocje

Kurs CD ProjektByło gorąco, ale czy aż tak? Patrząc na historyczne zachowanie ceny, ostatnia wyprzedaż nie powinna nas wcale martwić. Po pierwsze jej przyczyną były PLOTKI, niepotwierdzone informacje o problemach gry CP2077. Żaden mocny fundamentalnie, czy technicznie czynnik. Druga sprawa to skala spadków. Analiza około 3 lat wzrostów na CDR pokazuje, że mocne „zbicia” kursu skutkowały zniżką o ok. 30%. Tymczasem zeszłotygodniowe spadki sięgnęły „tylko” ok. 20%. Oczywiście jest to duża utrata wypracowanego zysku, ale tylko w momencie sprzedaży akcji. My posiadamy jeszcze spory zapas (różnica pomiędzy obecną ceną akcji, a średnią ceną zakupu) dlatego trzymamy pakiet. Kolejny wniosek jaki się nasuwa po obserwacji wykresu długoterminowego, to możliwość wystąpienia w najbliższym czasie konsolidacji. Każdorazowe wystąpienie ponadprzeciętnego wolumenu połączone z mocnym wstrząsem kursu skutkowało uspokojeniem się ceny i ruchem bocznym. Traktując zakup akcji CD Projekt jako inwestycję długoterminową, obecna wyprzedaż nie powinna powodować wzrostu emocji. Jeżeli ktoś jednak czuje się źle z takimi ruchami na parkiecie, to warto utrzymywać aktywne zlecenie zabezpieczające.

Testy na WIG20

Kurs WIG20Niepewność wśród inwestorów pogłębiła zasięg korekty na największych spółkach z warszawskiego parkietu. Jedyną sesją na plus był wynik piątkowych notowań, choć obrót tego dnia nie do końca potwierdza chęci zakupowe graczy. Kurs obronił wsparcie wynikające z kombinacji poziomów Fibonacciego i wzrósł o około 1,4%. Jednak istotny dla nas jest teraz poziom oporu (O), gdzie inwestorzy powinni powalczyć o zanegowanie obecnych spadków. Jeśli jednak zaobserwujemy dalsze oznaki słabości w obecnym obszarze, to możliwa będzie kontynuacja zniżki. Jej konsekwencją powinien być test okolic ~2350,00 (W), a następnie kluczowej strefy popytu na wysokości ~2260,00. To jeszcze odległe poziomy, ale taki scenariusz trzeba mieć na uwadze. Pamiętajmy o formacji potrójnego szczytu, którą opisaliśmy w ostatnim podsumowaniu. Dopiero pokonanie lokalnego szczytu (C), zaneguje ten negatywny układ cenowy.

Mamy to! Vistula znów w grze

Kurs VistuliKurs znów pokonał mocny opór na wysokości ~3,60 zł. Tym razem może to zaowocować spokojną wędrówką na północ. Przemawia za tym również układ coraz wyższych szczytów (HH) i dołków (HL). Opór ten już niejednokrotnie dał się we znaki inwestorom, skutecznie hamując ich zakupowe szaleństwo. Teraz jednak mamy mocny wzrost ponad 3,60 potwierdzony dużą aktywnością graczy. Technicznie cena powinna ustanowić nowy szczyt (HH), który wiązałby się z pokonaniem poziomu 3,85 zł za akcję. Vistula mocno opiera się wyprzedaży na SWIG80. Jeśli nastąpi jej zakończenie to VST może być pretendentem do bardzo mocnych wzrostów 🙂

Kurs 11Bit studios oraz Stalexport znajduje się nadal w rejonach wsparcia. W czwartek wyniki podało 11B. Dzień później kurs bardzo mocno wzrósł i po raz kolejny potwierdził strefę popytu ~160,00 zł. Na obu spółkach czekamy na pokaz siły i kontynuację zakupowej fali.

 

46
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
39 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
investjourneyGrałem_w_GwentaMaciekZenekMichał Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
roki
Gość
roki

Bardzo dobry kolejne ogolone podsumowanie portfela. Dzięki za rozszerzony wpis od CDP !!!
pozdrawiam i oby tak dalej.
P

Zenek
Gość
Zenek

pojechaliście ostro z tym 92mln netto, dla mnie sukces jak będzie 60mln netto, jeśli traficie +-5% szacunek, szkoda, ze nie znamy konsensusu, taki wynik powinien spowodować wystrzał w górę, jeśli wyniki będą dobre i dobrze to marketingowo rozegrają tzn przed końcem miesiąca single player i najlepiej Gwint na Chiny dla wszystkich, to mamy nowe szczyty.

Grałem_w_Gwenta
Gość
Grałem_w_Gwenta

Całkowicie odlecieliście w tej prognozie.
Będzie 55-60 mln netto. I to będzie dobry wynik.

Artur
Gość
Artur

Po raz kolejny rzeczowa, ciekawa analiza. Gratulacje, tak trzymać Panowie 🙂 Już tradycyjnie czekam na Wasze niedzielne analizy 😀

Michał
Gość
Michał

Fajna analiza. Mam 3 prośby: 1. Warto następnym razem podać liczby, na których oparliście podaną kwotę, w przeciwnym wypadku wygląda to trochę na strzał w ciemno. 2. Byłbym bardzo wdzięczny za aktualizację artykułu o szacunkowej liczbie graczy w gwinta, artykuł jest z grudnia zeszłego roku, pewnie da się te liczby zaktualizować na podstawie aktualniej ilości likeów, oglądających streamy itp. 3. Błagam, przestań odpisywać na komentarze w liczbie mnogiej 😉 Nawet jeśli jest Was kilku, to komentarz pisze jedna osoba i nie sądzę żeby reszta patrzyła Ci przez ramię i dyktowała co masz napisać, a to ciągłe ‚my’ wygląda troszkę jak… Czytaj więcej »

Artur
Gość
Artur

Odpowiedzi w formie „my” to się zwyczajnie czepiasz. Raz, że to nie ma żadnego znaczenia merytorycznego, a dwa, jeśli jakieś stanowisko jest efektem przemyśleń zespołu, to naturalną rzeczą jest stosowanie formy „my”. Raczej oczekujemy tu dyskusji na tematy inwestycyjne, a nie językowe, dlatego tyle w temacie.

jarek1111
Gość
jarek1111

witam. niestety kolejna zla sesja na cd projekt 🙁 co do wynikow za 3 kw to osobiscie stawialem na wyniki zblizone do wynikow z 2 kw i troche dziwilem sie typowaniem w okolicy 90 mln zl ale coz kazdy swoje wyliczenia ma .co do dzisiejszej sesji to z rana panikarze zrobili swoje a potem nastapilo odreagowanie .z jednej strony koncowka sesji moze dawac nadzieje na odbicie juz jutro ale z drugiej nic juz na tym papierze nie jest pewne .trzeba pamietac ze wieksi gracze jesli juz wychodza to nie robia to na panice tylko na w miare uspokojonym rynku .co… Czytaj więcej »

kaliszak
Gość
kaliszak

gdyby kurs zszedldo 80 zł to powaznie rozważalbym dokupienie troche akcji bo intersuje mnie perspektywa 2-3lat, wiem, że teraz sapewne zawirowania z tymi machlojkami ostatnimi dot, jutubera i skutecznym uwaleniem kurs a dołozyly swoje do tego zdołowania słabe wyniki za3Q i przeniesienie Thronebraker ale …mimo wszystko jetem pewien, ze predzej czy pozniej kurs wróci do poziomu 120-130 zl bo za duzo spolka ma asow …Pytanie czy bede miałgotowke, narazie jej nie mam 🙁 Nie ma co panikowac, zauwazyłem taka maniere,jakasprawidlowośc czy ceche charakteru a moze to taka metoda albo jakis sposob inwetowania „na panikarza” …pojawia sie nawet zwykławyssana z malego… Czytaj więcej »

trackback

[…] powiedzieć, że nasz strzał wylądował na księżycu 😀 Mieliście więc rację – nasza prognoza to był kosmos. Nie zamierzamy się usprawiedliwiać. Jest to dla nas osobista porażka, którą […]