Spółka Czytelników – Kupujemy DINOPL

Dzisiaj ok. g. 12:50 kupiliśmy 25 akcji DINOPL po cenie 100,60 zł. Szczegóły wkrótce.

[Aktualizacja 11/06/2018 g. 21:12] O ile o naszych transakcyjnych planach zazwyczaj piszemy w cotygodniowych podsumowaniach i nie są one dla Was zaskoczeniem – to tutaj mała odmiana 😀 Zakup DINOPL jest bowiem częścią naszego nowego projektu pod nazwą „Spółka Czytelników”. Czym on jest? Dowiecie się w najbliższym podsumowaniu. Na dzień dzisiejszy zdradzimy tylko, że jak sama nazwa wskazuje, to nie my zdecydowaliśmy o zakupie DINO do naszego portfela 😀 W dalszej części wpisu króciutka analiza techniczna na wykresie spółki.

DINOPL jest w trendzie wzrostowym od swojego giełdowego debiutu. W międzyczasie pojawiają się krótkie korekty, po których cena wraca do wzrostów. Obecnie rynek może rozgrywać podobny schemat. Cena w okolicach 110,00 zł napotkała opór i zaczęła zniżkować. Dzisiejsza sesja pokazała, że sprzedający nadal dominują w ustalaniu ceny. Ich przewaga może spowodować zejście do poziomu W1. Natomiast najmocniejszym wsparciem będzie przedział 90,00~95,00 zł.

 

 

17
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
10 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
izzabelInvestJourneyizzabelpstaniszewski@wp.plRobert Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robert
Gość
Robert

Witam w akcjonariacie 🙂 Proszę siadać, zapiąć pasy. Kierunek pólnoc.

bream
Użytkownik
bream

Ja z chęcią wejdę ponownie w Dino żeby zarobić na tej zdrowej spółce trzeci raz, ale poczekam raczej na okolice 90 złotych, bo tam widzę poziom „schłodzenia” kursu.

senoba
Gość
senoba

Dobry wybór, ale ja bym się wstrzymał z zakupami kilka dni. 16 czerwca zapadają kontrakty terminowe… Do tego terminu kurs raczej będzie poniżej 100.

Robert
Gość
Robert

Ponad 30 milionów obrotu dzisiaj 🙂

pstaniszewski@wp.pl
Użytkownik
pstaniszewski@wp.pl

no muszę przyznać, że odważnie 🙂 Spółka oczywiście w bezsprzecznym trendzie wzrostowym, szybko się rozwijająca ale mega droga – jak im LFL przestanie tak extra rosnąć (nie w ogóle rosnąć tylko trochę wolniej) to ja się obawiam wodospadu – ale przy 70 zł mówiłem to samo :p Powodzenia 🙂

izzabel
Gość
izzabel

Co siądziecie o informacjach dotyczących koncesji? Chyba na kurs już nie wpłynie…

trackback

[…] czerwca 2018 roku zakupiliśmy mały pakiet akcji DINO Polska (link do transakcji) po cenie 100,60 zł za akcję. Mimo kilku momentów na plus, w dniu dzisiejszym potencjalnie […]