Nowe transakcje

Dzisiaj ok g. 10:05 sprzedaliśmy 671 akcji Vistula po cenie 3,955 zł. To jeszcze nie koniec naszych działań na dziś. Planujemy jeszcze dwie transakcje, zobaczymy czy uda nam się je zrealizować. W razie powodzenia wpis zostanie zaktualizowany.

[Aktualizacja]: Dzisiaj ok g. 10:20 kupiliśmy 250 akcji The Dust po cenie 8,00 zł.

[Aktualizacja]: Dzisiaj ok g. 11:40 kupiliśmy 375 akcji InfoScan po cenie 3,20 zł.

 

25
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
20 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
VictorneuctszopenchauerInvestJourneyszopenchauerSlawek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tiko
Gość
Tiko

Infoscan rosnie na silnego zawodnika w Waszym portfelu 🙂

wolny
Użytkownik
wolny

Nie no, dajcie juz spokoj z tym infoscanem, nie brnijcie. Po prostu przyznajcie sie do bledu i juz nic nie bedziemy gadali 😛 Usrednianie w dol to nie jest najlepszy pomysl 🙂

balrog
Użytkownik
balrog

Dziś też kupiłem mały pakiet The Dust po 7.92 😉 jak jeszcze byłem analitykiem, to w wątku poświęconym spółce wyraziłem się o niej krytycznie i poddałem w wątpliwość możliwość stworzenia przez nią porządnej gry. I nadal uważam, że większa jest szansa, że im nie wyjdzie niż stworzą dobra grę, nie takie chojraki połamały sobie zęby próbując stworzyć coś wiekszego. A z ogłoszenia o pracę na skillhocie wynika, że przymierzają się do premium Indie /AAA a to naprawdę wyższa szkoła jazdy. Jednak dało mi do myślenia, że Piekara wybrał właśnie ich. A skoro Piekara pracował w kilku czasopismach o grach, to… Czytaj więcej »

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Tak to już jest na rynku, że jedni sprzedają a inni kupują. Ja zwiększałem zaangażowanie w Vistulę po cenie poniżej 4zł. Miesięczny wykres nie pozostawia złudzeń. Pozdrawiam.

szopenchauer
Użytkownik
szopenchauer

Hej, nie do końca rozumiem sprzedaż VST – która technicznie i fundamentalnie znajduje się w bardzo fajnym miejscu i którą podczas ostatnich sesji mocno „doważyłem” na rzecz IST – który nie mówię, że nie urośnie i oby bo mam sporo ich akacji.

Victorneuct
Gość
Victorneuct

online dispensary already received, the combined kingdom of Liver, i. cialis online shopping and dab some on the gamble with a remedy accumulation.