6
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
VictorneuctDominikRrR Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dominik
Użytkownik
Dominik

Spółka Czytelników – żeby nie bylo calkiem bez kontekstu napiszę że tutaj za kupnem przemawia technika, a konkretnie – dotknięcie dolnego ograniczenia kanału wzrostowego na tygodniach. Jeśli kurs będzie się dalej osuwał i zdecydowanie opuści kanał, pozycję zamkniemy ze stratą. Jeśli natomiast odbije się od dolnego ograniczenia – będziemy trzymać.

RrR
Gość
RrR

będzie bolało, chyba że to na jakieś krótkie odbicie wejście

Dominik
Użytkownik
Dominik

@RrR czemu tak uważasz? Technicznie wygląda dobrze, chociaż zapowiada się na ciężką walkę na dole kanału, nawet możemy naruszyć ten kanał, ale to wciąż akcje, możemy przetrzymać chwilowe spadki, ta inwestycja jest co najmniej średnio, jeśli nie długoterminowa, ale i tak w ramach spółki czytelników jesteśmy przygotowani do cięcia strat w razie czego. Uważasz że fundamentalnie PGNiG tym razem będzie słabsze, czy może uważasz że ‚do kilku lat sztuka’ i tym razem nie ma szans? A może obawiasz się eskalacji wojny handlowej i pociągnięcia PGNiG przez globalny sentyment?

RrR
Gość
RrR

na fundamenty nie zwracam uwagi, oczywiście mogę się mylić ale wg mojego spojrzenia na wykresy mamy w tej chwili na kwartałach i miesiącach trend spadkowy i odbicie na tygodniowym w górę. Dlatego po korekcie w górę, która wg mnie nie powinna wybić zaznaczonych na wykresie oporów obstawiam pogłebienie dołków, dla mnie za mały potencjał zysków na ten moment do wejścia w pozycję.comment image . Narysowana korekta abc jest tylko tak do wglądu bo wiadomo jej kształtu nikt nie przewidzi, ważne dla mnie jedyne maksymalne zasięgi

Dominik
Użytkownik
Dominik

Dzieki za podzielenie sie analizą. To jest jak najbardziej możliwy scenariusz szczegolnie ze mamy dsoc silne wzrosty teraz, a takie mocne wzrosty zwykle sie źle kończą. Podobny scenariusz jest możliwy obecnie w USA na głównych indeksach i to też może mieć wpływ na kurs PGNiG z racji globalnego sentymentu. Zobaczymy, ale na pewno weźmiemy twoją analizę pod uwagę i może w okolicach 6,30 wyjdziemy z inwestycji. Dzięki za ostrzeżenie.

Victorneuct
Gość
Victorneuct

ED Degrees: Venous insufficiency might not unlimited ED conductance as. lowest price generic cialis in the one costco online chemist’s shop of my chest.