22
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
17 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Wipes2WiarusMaciekTomaszInvestJourney Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adam
Użytkownik
Adam

Zwinnie skorzystaliście z tej porannej podbitki. Ja swoja pozycje zredukowalem o polowe 🙂

hejo
Gość
hejo

Podobnie zrobiłem, z tym, że z pewnością kiedyś do tej spółki powrócę. Może następne gry będą miały więcej elementów zręcznościowych, nie będą typowym symulatorem chodzenia? Bo to jest jednak nisza i na dużą sprzedaż liczyć nie można. Na plus jeszcze może działać przyszła generacja googli VR, które będą znacznie bardziej zoptymalizowane i tym samym popularniejsze. Horrorki, w tym walking simulatory idealnie się nadają do tych googli. Jedna z bardziej perspektywicznych spółek growych na naszej giełdzie moim zdaniem.

Husari
Użytkownik
Husari

Przestały mi przychodzić powiadomienia na email – czy ktoś też tak ma?

Adam
Użytkownik
Adam

@Husari Tez tak mam. Mialem to dzis zglaszac ale mnie uprzedziles 😉

Tomasz
Gość
Tomasz

Panowie jako że jestem amatorem mam pytanko techniczne. Dziś ustawiłem sprzedaż Bloobera po 37,50 a kiedy kurs był na 38,60 to sprzedało się po cenie 37,50. Nie rozumiem tego. Ustawiłem sprzedaż z limitem ok 9.05 może a do 37,50 w ogóle nie doszło.

Wiarus
Gość
Wiarus

Nie zgadzam z powszechnym rozumowaniem odnośnie tego co się stało. Według mnie premiera gry LoF2 była taka jak na spółkę wycenioną na 85mln przystało, a nawet lepiej to wyszło. Przez dwa dni top 6, a od kilku dni mocna obecność w top 100 na Steam no i pewnie na konsole też się sprzedaje. Naprawdę, nie wiem czego więcej ludzie oczekiwali. Ta gra im się zwróci i moim zdaniem kolejny kwartał będą mieć na plus. Ja bym rozgraniczył kurs od samej sytuacji spółki. Ktoś chciał wyjść z Bloober i wykorzystał do tego premierę, a wielu to odebrało jako negatywną reakcję na… Czytaj więcej »

Maciek
Gość
Maciek

Jaki znowu kwartał na plus ? ostatni raport: przychody ze sprzedaży: 2,2 mln / koszty operacyjne 3,6 mln. Cały 2018: Przychody ze sprzedaży: 10,7 mln / koszty operacyjne 17,2 mln. Picowanie wyników zapasami i dotacjami rynek już dawno „docenił’.

Wiarus
Gość
Wiarus

W księgowości jest coś takiego jak zasada tzw. współmierności i zgodnie z tą zasadą napisano raport. Na 11 stronie raportu rocznego Grupy Bloober Team S.A. zawarte jest wyszczególnienie z którego wynika zysk netto na poziomie ponad 4 mln PLN. Nie rozumiesz tych raportów czy po prostu kłamiesz na temat spółki ?

Wipes2
Użytkownik
Wipes2

Jakby nie patrzec to cash flow jest na minus ( i to kilka baniek) wieć kolega ma sporo racji