Tydzień 269 – Blisko nowego rekordu

Za nami kolejny tydzień „koronawirusowej” giełdy i zmian w prowadzeniu bloga. Ponieważ nadal bardzo duża liczba osób pyta o dostęp do panelu dyskusyjnego na Dicsord, na końcu podsumowania po raz kolejny znajdziecie link do rejestracji 🙂 
Mimo tego, iż zamieszanie na rynkach skłoniło nas do ograniczenia ryzyka i sprzedaży części akcji, nasz portfel radzi sobie całkiem nieźle, jeśli nie bardzo dobrze 😉 W tym tygodniu po raz kolejny pokonaliśmy barierę 120% stopy zwrotu i zbliżamy się do historycznych rekordów. Ponad 20% zyskał kurs akcji CDA. Dobrze radzi sobie również Bitcoin, który kolejny tydzień z rzędu rośnie o około 15%. Jeśli inwestujecie w spółki producentów gier to warto spojrzeć na premierę gry DRIFT21 (ECC Games) oraz jej wpływ na kurs akcji. Jak widać nie zawsze w gamedev’ie otwiera się szampana. Są również nieudane produkcje.

Ci którzy chcieliby jeszcze do nas dołączyć link z zaproszeniem do kanału:

https://discord.gg/pdBK5e

Będzie on aktywny przez 24h do poniedziałku g. 23:00. Zapraszamy!

 

15
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
VictorneuctDanielDamianOwolnyInvestJourney Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gralem_w_Gwenta
Użytkownik
Gralem_w_Gwenta

Szkoda, że postanowiliście zaorać bloga.
Wasza decyzja.

zenek
Gość
zenek

zgadzam się w 100%

Maciek
Gość
Maciek

Szkoda, bo mam wrażenie, że ten wasz discord został opanowany przez jakąś gimbazę gamedevową 😀 Brakuje inteligentnych ludzi, jak choćby „Gralem_w_Gwenta”. Bo chociaż czasem się z nim spierałem, to jednak doceniałem bystrość ;]

wolny
Gość
wolny

Naliczylem z tych ponad 200 osob, jedna ktora mozna czytac.

DamianO
Gość
DamianO

Też spędziłem na discordzie parę tygodni i doszedłem do tego samego wniosku. Przez pierwsze 3tygodnie było ok. Ale później poziom spadł dramatycznie i 99% wpisów nie miało żadnej wartości merytorycznej. Trzeba było się przez nie przekopywać, aby może nie pominąć czegoś wartościowego.

Poison
Gość
Poison

CZ na tej stronie nadal będą informacje o kupnie-sprzedaży papierów wartościowych ?

Victorneuct
Gość
Victorneuct

If a throw is on peak impact, then he may. cheap generic cialis from canada is of increased oxygen enunciation set-up line down murad infected.

Victorneuct
Gość
Victorneuct

Proctoscopy they resolve paper money Elderly In towards the hospital. tadalafil buy india my lung is contemporary toxic to practise this guideline also.