KONTO MAKLERSKIE BOŚ

Rozpoczęcie inwestowania to przede wszystkim wybór konta maklerskiego. Warto na to poświęcić trochę czasu, aby dopasować rachunek do Twoich potrzeb. Z tego względu, że w internecie można znaleźć wiele takich zestawień, my przedstawimy Ci rachunek, z którego sami korzystamy i możemy z czystym sumieniem polecić.

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska

Zalety:

bossa edukacja1. DM BOŚ posiada bardzo rozbudowaną sekcję edukacyjną. Znajdziesz tam informacje dotyczące analizy technicznej, fundamentalnej, specyfikacji instrumentów finansowych i wiele innych wartościowych tematów. Coś dla siebie znajdą zarówno początkujący inwestorzy, jak i Ci już bardziej zaawansowani.

2. Dostęp do wielu narzędzi. Poza już szeroko oferowanymi aplikacjami mobilnymi, na stronie http://bossa.pl/ znajdziecie m. in. bossa skaner. Jest to świetne narzędzie dla analityków fundamentalnych, które dostarcza wielu wartościowych informacji na temat konkretnej spółki. bossa skaner wykresyPoza aktualnymi danymi z bilansu oraz rachunku zysków i strat, znajdziesz w nim kilkadziesiąt wskaźników fundamentalnych, pozwalających szczegółowo prześwietlić spółkę pod kątem bieżącej działalności. Dodatkowo serwis udostępnia wykresy, dzięki którym przeprowadzisz analizę techniczną na większości instrumentów oferowanych na polskiej giełdzie.

3. bossa rekomendacjeRekomendacje analityków, wśród których znajduje się wielu specjalistów. Ich prognozy dostępne są dla klientów DM BOŚ. Mają oni dostęp do rekomendacji, wyceny oraz pełnej wersji raportu po 3 dniach (D+3) od daty wydania/aktualizacji rekomendacji.

4. DM BOŚ daje możliwość otwarcia rachunków maklerskich IKE oraz IKZE, dzięki którym unikniesz podatku „Belki”.

5. Dla osób, które zdecydują się na powierzenie swoich środków w zarządzanie funduszy inwestycyjnych czeka specjalny dział, w którym możesz sprawdzić jak wybrać odpowiedni dla siebie fundusz. Dostępnych jest ich aż kilkaset z grona 22 towarzystw. bossa fundusze

6. System notowań NOL3, który na bieżąco dostarcza cenę instrumentów z polskiej giełdy (na stronach internetowych dostępnych dla każdego, notowania są opóźnione o 15 min) oraz pozwala w prosty sposób składać zlecenia.

7. Jeśli już opanujesz podstawy analizy technicznej, możesz skorzystać z dodatkowego narzędzia jakie oferuje DM BOŚ, którym jest Amibroker z dostępem do danych online. Jest to świetne narzędzie do analizy technicznej.

8. bossa mobileDodatkowym atutem jest możliwość kontrolowania swojego portfela w dowolnym momencie poprzez aplikację mobilną bossaMobile.

W pakiecie żółtym rachunki inwestycyjne prowadzone są bezpłatnie!

Po otwarciu rachunku wymagana jest minimalna wpłata w wysokości 1 000 złotych.

Zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółami oferty DM BOŚ i rozpoczęcia swojej drogi do bogactwa już dziś 🙂 Rachunek możesz założyć klikając poniższy baner.

baner 3

Jeśli nadal masz wątpliwości czy warto – zapraszamy do zapoznania się z artykułem „Pierwsze kroki na giełdzie”.