MISJA

Jeśli chcesz – znajdziesz sposób. Jeśli nie chcesz – znajdziesz powód.

Autor nieznany

 Inwestycyjna podróżPoprzez bloga chcemy przybliżyć Ci tematykę inwestycji. Jest to nasza pasja, z której zrodził się pomysł na InvestJourney. Interesujemy się zagadnieniami inwestowania od wielu lat. Prywatnie sami inwestujemy w różne klasy aktywów, takich jak akcje, kontrakty, waluty czy zwykłe lokaty. Wykorzystujemy do tego analizę zarówno fundamentalną, jak i techniczną. Każdy z nas preferuje inne podejście, natomiast chcemy pokazać Ci jakie efekty przyniesie połączenie obu strategii w jednym systemie inwestycyjnym.

W tym celu będziemy prowadzić portfel inwestycyjny. Kapitał będzie lokowany w różne instrumenty finansowe, a ich udział będzie dostosowany do zmieniających się warunków makroekonomicznych i technicznych. Portfel będzie na bieżąco aktualizowany. Naszym celem jest osiągnięcie jak najwyższej stopy zwrotu.

Dodatkowo na blogu znajdziesz analizy poszczególnych spółek, rekomendacje, artykuły edukacyjne, prognozy i wiele innych informacji, którymi chcemy się z Tobą podzielić. Blog wykorzystamy także do usystematyzowania naszej wiedzy i wymiany doświadczeń z czytelnikami.

Chcemy poprzez bloga uświadomić Polakom jak ważne jest oszczędzanie i inwestowanie. Chcemy pokazać, że duży kapitał buduje się z czasem. Nie rodzimy się milionerami (poza wyjątkami), ale możemy nimi zostać. Musimy jednak w to uwierzyć i podjąć odpowiednie kroki. Większość niestety woli nie robić nic, szukając tysięcy wymówek, wmawiając sobie i innym, że się nie da. A właśnie, że się da! I my to pokażemy, krok po kroku.

Kapitał od jakiego zaczniemy to 1 350 zł.

 

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
manvikakkar98investjourneyMaciej Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciej
Gość
Maciej

Lubię takie podejście do życia !

trackback

[…] MISJA […]

trackback

[…] MISJA […]

manvikakkar98
Użytkownik
manvikakkar98

Mumbai Escorts Service is Fantastic a World Best Call Girls
https://www.manvikakkar.com/